łąkowa plaża nad jeziorem

Letnie zajęcia na świeżym powietrzu

Nasze domki są uniwersalne – mogą być cichą i przyjemną ostoją dla tych, którzy właśnie tego potrzebują lub zamienić się w miejsce tętniące życiem, w którym można doświadczać nowych rzeczy. W naszym obiekcie można zaplanować różnorodne zajęcia na świeżym powietrzu. Zarówno różnorodne zabawy dla dzieci, jak również bardziej wyszukane formy spędzania czasu dla dorosłych.

Nowatorskie zajęcia na świeżym powietrzu

Nasze Za Piecem to nie tylko świetnie miejsce do wypoczynku z najbliższymi ale również dobrze sprawdza się jako kreatywna “warsztatowa” przestrzeń. Oferujemy wynajem domków pod warsztaty. Plenery malarskie, warsztaty poetyckie, czy sesje zdjęciowe to jedynie kilka typów eventów, które miały miejsce w Za Piecem. W naszej przestrzeni doskonale praktykuje się jogę, mindfulness oraz inne systemy ruchowe. 
 
Jeżeli, Twoim planem jest odpoczęcie od zgiełku miasta i wyciszenie się, polecamy obserwację przyrody – tutaj jest ona szczególnie chętna do współpracy. Wieczorem również – dzięki niezakłóconej przez latarnie nocy – wszystkie gwiazdy są idealnie widoczne, a roje meteorów można oglądać całą noc.  
 
Dla wędkarzy czy grzybiarzy znajdą się stawy, jeziora oraz hektary lasów w najbliższej okolicy.  
 
Dla rodzin z dziećmi polecamy wycieczki rowerowe po niekończących się ścieżkach leśnych.

Tagi: