Weekend na Warmii

Niezapomniany weekend na Warmii

Jeżeli, planujecie weekend na Warmii, zdecydowanie warto zaplanować wcześniej atrakcje, które chce się odwiedzić, to dlatego, że w tych okolicach jest naprawdę dużo do zobaczenia oraz do zwiedzenia. Pierwszym krokiem planowania powinno być zastanowienie się, którą stronę Warmii chciałoby się poznać. Historyczną pełną legend i tajemniczych miejsc, czy też dziką, pełną naturalnych skarbów?

Jak spędzić weekend na Warmii?

kościół w Mańkach, sanktuarium w Gietrzwałdzie, czy skansen w Olsztynku. – to tylko wycinek historycznej Warmii, którą możecie poznać podczas pobytu w Za Piecem.  Co jeszcze warto zobaczyć? – możecie sprawdzić tutaj.    
 
Jeżeli chodzi o naturę – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Naturalnych atrakcji Warmii jest mnóstwo – począwszy od jezior, po rzeki, a kończąc na niesamowitych lasach i polanach.  
Jezioro, nad którym znajdują się nasze domki, jest jeziorem wędkarskim. Karaś, leszcz, lin i okoń to ryby, które można w nim złowić.  
 
W okolicy są oczywiście piękne lasy, pełne zaskakującej flory i fauny. Szczególnie zachęcamy do obserwowania roślinności i zwierząt w lesie, jak i grzybobrania.  
 
Dodatkowo, z naszych domków naprawdę niedaleko jest do większych miasteczek – Olsztyn, czy Ostróda. Tam można odwiedzić planetarium, muzea czy aquapark, kiedy atrakcje w najbliższej okolicy już się znudzą.

Tagi: