Starlink dotarł na Warmię

Warmia w zasięgu internetu od Starlink

Za piecem kreowane jest z myślą o tych, którzy chcieliby doznać chwili wytchnienia w naturze, jednocześnie mogąc pracować zdalnie. Takie lokalne workation jest doskonałą odpowiedzią na coraz większą potrzebę work life balance. Nie musicie planować dalekich, drogich podróży, aby poczuć i czerpać energię z otaczającej natury. Dodatkowo nowoczesna technologia Starlink nad Polską pozwoli wam kontrolować wasze bieżące projekty biznesowe. Zdajemy sobie bardzo dobrze sprawę, jaka jest współczesna specyfika prowadzenia biznesu.

Starlink nad Polską dotarł na Warmię

W naszych domkach zainstalowane zostało łącze z superszybkim Internetem Starlink, które aktualnie jako jedyne dostarcza do naszych okolic Internet o szybkim łączu. Co więcej, jesteśmy jednym z niewielu obiektów w okolicy, który ma tak innowacyjne rozwiązanie, pozwalające na stałe połączenie z Internetem oraz swobodną pracę, czy naukę. Zasięg Internetu Starlink dociera do każdego zakątka naszej posesji.

Dlatego, jeżeli praca zdalna to coś, co lubisz wykonywać z malowniczych i spokojnych miejsc na łonie natury, to zapraszamy Cię do siebie. Nasze aktualne życie i projekty biznesowe, przez większą część roku, prowadzimy właśnie z Za Piecem, więc posiadanie dobrego, niezawodnego Internetu jest dla nas czymś niezbędnym. Praca zdalna w domu może okazać się mniej efektywna niż w nowym miejscu, zwłaszcza, że natura na Warmii naprawdę pobudza kreatywność.

Tagi: