tlo kwiaty

Domek z własną linią brzegową w Za Piecem

Cisza, spokój, bliskość z naturą i … prywatność – właśnie to najbardziej cenią sobie nasi goście w Za Piecem. Dostęp do swojej „polnej” plaży umożliwia nie tylko przyjemny wypoczynek na jej brzegu, ale również szereg sportowych aktywności – joga, siatkówka. Aktywny wypoczynek blisko jeziora, to relaks w czystej formie.  

łąka i kwiaty

Prywatna polna plaża zapewnia rozrywkę dzieciom i dorosłym.  

W Polsce od kilku lat, królują łąki kwiatowe – czyli samoregulujące się, naturalne ekosystemy wypełniające przestrzeń publiczną. W Za piecem oprócz łąki kwiatowej będziecie mieli dostęp do polnej plaży, która jest idealną przestrzenią na rodzinny piknik, spokojny wypoczynek z książką lub dynamiczny poranny rozruch w gronie najbliższych lub sam na sam z naturą. .  Otwarta, bezpieczna, przestrzeń zapewnia wiele radości dzieciom, które spędzają większość dnia na świeżym powietrzu. Różnorodność jaką zapewnia Warmia pod względem natury jest dla dzieci idealnym połączeniem – odpoczywają podczas spacerów po chłodnym lesie, na prywatnej polnej plaży bawią się w najlepsze. Za Piecem już wiele razy gościło rodzinne turnieje sportowe.  

Dla dorosłych z drugiej strony jest to świetne miejsce odpoczynku, wyciszenia i złapania oddechu. Prywatność, przestrzeń oraz intymność jaką zapewnia prywatna plaża są już w pierwszej chwili relaksujące. Cisza, która panuje na podwórku jest niespotykana. Odgłosy lasu, dzikich zwierząt i piękna zielona trawa działają wspaniale na każdego dorosłego.  

linia brzegowa z łąką

Brak tłumów i spokój dzięki własnej linii brzegowej 

Domek na Warmii z własną linią brzegową, to połączenie bliskości i odosobnienia – bliskości z naturą oraz ogromnej prywatności jaką niesie prywatna plaża. W Za Piecem mamy dwa niezależne domki, każdy z nich ma dostęp do prywatnej polnej plaży, dzięki temu tłumy, zajęte miejsce do plażowania czy zabawy, nigdy nie jest zmartwieniem naszych gości. Plaża na naszej posesji jest piękna i łączy się z dużą zieloną łąką, a nieopodal domku znajdziecie duży biesiadny stół oraz grilla. Dzięki położeniu naszych domków oraz prywatnej plaży zapewniamy pełną swobodę, spokój oraz prywatność i ciszę, no chyba, że zechcą Państwo inaczej – zachęcamy do odpoczywania po swojemu. 😊 

zachód słońca nad brzegien

Jakie zabawy dla całej rodziny na plażę? 

Kiedy wszyscy już wypoczną i na nowo zbiorą energię trzeba ją dobrze spożytkować! My zachęcamy do wykorzystania siatki i paletek do badmintona, które dostępne są w obiekcie, jak i piłki nożnej.  

W Za Piecem nie ma nudy, jest tak dużo do odkrycia, że często dnia nie starcza, aby odkryć piękno Warmii. Na szczęście je można też oglądać na prywatnej plaży, z której dobrze widać drugi brzeg.  

Prywatność i swoboda w domku z własną linią brzegową jest naprawdę nieoceniona, gwarantujemy, że kiedy odwiedzicie Za Piecem będziecie o tym przekonani i nie wrócicie na plaże otwarte, no chyba, że te nadmorskie. 😊  

Tagi: